Hoşgeldiniz.

Sevgi dost luk kardeşlikle ilgili kompozisyon Dost luk , tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak , güvenmek , fedakârlık ve açık sözlülüktür. Hayat ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 83      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevgi dostluk kardeşlik ile ilgili kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevgi dostluk kardeşlikle ilgili kompozisyon

  Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

  Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.

  Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.

  Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Her insan bir birleri ile dostça kardeşçe yaşadıkları sürece sevgi olduğu sürece dünyamız ne güzel bir şekil alır.Yardıma ihtiyacı olana yardım elini uzatmaları dostluğun ve sevginin bir arada kardeşçe yaşaması ne iyi olurdu. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  Insanlar sevgi duyduklarını korurlar. Sevdikleriyle herşeylerini paylaşırlar. Yardımlaşırlar. Bu da hayatı daha güzel ve anlamlı kılar. Sevgi olmasaydı insanlar mutsuz olurdu. Sevgi, sadece insanlara değil, doğaya, diğer canlılara da duyulur. Örneğin ağaçları severiz, doğayı koruruz. Sokak hayvanlarına iyi davranırız. Çevremizi temiz tutarız. Küçüklerimizi sevdiğimiz için onları da koruruz. Bir de ülke sevgisi vardır. Ülkemizin daha ileri medeniyetlere ulaşması için çaba gösteririz. Kısaca, sevgi olmasaydı insanlık da olmazdı diyebiliriz.


 5. Misafir Üye

  sağolun çok teşekkür ederim.


 6. Mertkan sever

  Dostluk unutulmayacak kadar güzel ve sadece ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir....Dost dediğin iyi günde değil kötü günde yanında olanıdır.


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez